Hana Fantová
Hana Fantová (vlevo) se svými "árijskými" kamarádkami u plzeňského rybníka "Židováku" , který byl po část válečných let vyhrazen židům.
Hanka zahynula pravděpodobně roku 1943 v polské Izbice.
Hofmanovi
Manželé Valerie a Arnošt Hofmanovi bydleli na náměstí Republiky v Plzni. V lednu 1942 byli deportováni do Terezína a odtud 11. 3. 1942 do ghetta v Izbici ve východním Polsku. Oba zahynuli pravděpodobně ve vyhlazovacím táboře Belzec.
Plzeňští židé v Malé pevnosti v Terezíně
Celá skupina byla zatčena v říjnu 1940. Do prosince byli vězněni v trestnici na Borech, pak převezeni do Malé pevnosti v Terezíně. Fotografii pořídil jednen z tamních dozorců aparátem, který tajně pronesla Gita Steinerová z Plzně.
Z Terezína byli 6.2. 1942 eskortováni do koncentračního tábora Mauthausen, kde byli všichni během krátké doby usmrceni.
Rosenbaumovi
Rodina Rosenbaumových v čele zástupu Plzeňanů připravených v lednu 1942 před Sokolovnou ve Štruncových sadech k transportu do Terezína.
Úplně nalevo stojí manželé Ota a Erna Rosenbaumovi, vpravo od nich potom jejich dcery Helena a Charlotta. V květnu 1942 byli deportováni z Terezína do Sobiboru ve východní části lublinské oblasti, kde zahynuli.
Löwyovi
Manželé Leo a Marie Löwyovi z Plzně spolu s pětiletou dcerou Helenkou na fotografii z roku 1937. V dubnu 1942 byli po třech měsícíh strávených v Terezíně deportováni do ghetta v Zamošči ve východní Polsku, kde zahynuli.
Marta Tanzerová
Marta Tanzerová z Koperníkovy ulice v Plzni zahynula ve Varšavě, kam byla deportována z Terezína transportem An 25. 4. 1942.
Mudr. Ota Guth
Mudr. Ota Guth v sokolském kroji. Plzeňský zubní lékař, básník, autor a překladatel divadelních her, divadelní kritik. V roce 1942 byl deportován do Terezína, kde měl povolen výkon lékařské praxe a byl i kulturně činný. Zemřel zde v červnu 1943.
Helena Löwidtová-Steinerová
Helena Löwidtová-Steinerová z Kramářových sadů v Plzni byla zařazena do druhého plzeňského transportu S. Ze sokolovny se jí tajně podařilo před transportem do Terezína poslat příbuzným dopis-moták. Zahynula ve Varšavě, kam byla deportována z Terezína transportem An 25.4.1942.
Alfréd Hanák
Alfréd Hanák, ředitel továrny na líh a droždí v Lochotínské ulici v Plzni žil ve smíšeném manželství. Aby zachránil "árijskou" manželku a syna, nechal se rozvést.
Z Terezína byl deportován 11.3.1942 transportem Aa do polské Izbice, kde zahynul.